AJAX - BEŞİKTAŞ JK ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜSABAKASI

28 Eylül 2021, 19:45 tarihinde oynanacak müsabaka (TSİ: 28 Eylül 2021, 19:45)

Ajax Johan Cruyff Arena

Fotoğraf Galerisi

Maç Biletleri Tükendi
Ajax ve Beşiktaş JK arasındaki karşılaşmanın biletleri tükendi.

Önemli Bilgilendirme

Hollanda hükümetinin Covid19 önlemleri çerçevesinde, futbol maçlarının oynandığı stadyum girişlerinde zorunlu olduğu Corona Virus Pasasportu uygulaması vardır. Taraftarlar, stadyuma girişlerde Dijital Pasaportlarını güvenlik görevlerine göstermeleri ve okuyucudan geçirmeleri gerekmektedir.

Maç bileti alan taraftalar iki türlü stadyuma giriş yapabileceklerdir.
1 – İki aşısını yaptırmış, QR Kodlu Avrupa Dijital Korona Virus Sertifikalı aşı kartı olan taraftalar, satın aldıkları biletle stadyuma giriş yapabilirler.
2 – Aşı yaptırmayan ya da aşıları tam olmayan taraftarlar, maçtan 24 saat önce https://www.testenvoortoegang.org/. laboratuvarlarında Covid19 testlerini ücretsiz yaptırabilirler. Online randevu ile laboratuvarın Amsterdam ve Hollanda’da yaygın bulunan ağında test işlemlerini yapılabilecektir. 1 saat içinde çıkacak test sonucunun çıktı alınarak ya da CoronaCheck-app (https://coronacheck.nl/en) uygulamasından PDF oluşturarak maça giriş yapabilecektir.

Hollanda hükümeti, belirtilen laboratuvar haricindeki başka bir yerde yapılan Covid19 test sonucunu kabul etmemekte ve stadyumlara giriş izni vermemektedir.

Maça gitmeyeceğim, biletimi iptal edebilir miyim?
Hayır. Satın alınan biletin iptali ve ücret iadesi yoktur.